برگزاری کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز

27 مهر 1394
کارگروه مبارزه با قاچاق کالا و ارز در استان بوشهر با محوریت حوزه سلامت در تاریخ 26/7/94 رأس ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو برگزار شد.

کارگروه مبارزه با قاچاق کالا در استان بوشهر با محوریت حوزه سلامت در تاریخ 26/7/94 رأس ساعت 10 صبح در سالن اجتماعات معاونت غذا و دارو با حضور قائم مقام محترم دانشگاه علوم پزشکی ، معاونت محترم غذا و دارو، مدیر محترم اداره نظارت بر مواد خوراکی و آشامیدنی،آرایشی و بهداشتی و کلیه ی اعضاء تشکلیا جلسه داد.

جناب آقای دکتر یحیی رضائی (معاون مخترم غذا و دارو) با خیر مقدم به مدعوین و تشریح کلی موضوعیت جلسه توجیهه علمی اهداف آن،وجود قاچاق را یک پدیده مخرب اجتماعی بر شمرد و افزود عاملی است جهت رکود اقتصادو افزایش سرباری در جامعه و از آن مهمتر این است که با محوریت حوزه سلامت در سلامتی و تندرستی اجتماع/ مردم به عنوان یک فاکتور مخاطره آمیز مهمتر به شمای می آید.

سپس خانم مهندس صدری(مدیر اداره نظارت بر مواد خوراکی ،آشامیدنی،ارایشی و بهداشتی) ارائه مستندات جلسات قبل و همچنین سه دستور کار این نشست را به طور خلاصهو مفید با ارائه اهداف آن در مسیر را بریا مدعوین و جمع حاضر تشریح و تفسیر نمود.سپس جناب آقای دکتر محمد باقر علی پور(سرپرست محترم تجهیزات پزشکی دانشگاه) وآقای دکتر فرید ایلامی(مدیر محترم دارو)با موضوعیت قاچاق و اهمیت دادن به مقابله با آن بحث را ادامه و مورد تحلیل قرار دادند.

آقای دکتر حیدر عزیز نژاد(قائم مقام محترم دانشگاه)نیز با ارائه گزارش آمارهائی از اوضاع اقتصادی / زیست محیطی و سلامتی جامعه کلیه ی اظهار نظرها و گقتمان های مدعوین را پاسخ و جمع بندی نمودند.

این نشست و همفکری طی 3 ساعت بارش و تبادل نظر افکار با صحبت های نهائی خانم مهندس صدری به صورت مدون شده با ارائه چندین مصوبه و استخراج از جلسه با ذکر صلوات بر محمد و آل محمد به پایان رسید.

غائبین جلسه:

نماینده محترم نیروی انتظانی/دادگستری و اطلاعات بودند.


کلمات کلیدی:
مبارزه.قاچاق.کالاوارز    

تاریخ بروز رسانی:   27 مهر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >